fullscreenbg

Новоматик

Слот 

Топ 5 игри

Mosquitozzz


Почувствувајте го добитнионт „buzzz“ со Mosquitozzz.

Оваа интересна 10 линиска игра доаѓа со 2 функции давајќи ви можност за двојна добивка. Светлината од ламбата ќе ве одведе до првата функција каде ќе се обидете да смачкате што е можно повеќе комарци. Што поќеве толко поголема добивка. Втората функција ви дава шанса да смачкате што повеќе досадни инсекти и да ги зголемите добивките на тркалото со бубачки.

"Mosquito" ги заменува сите симболи освен "Scatters". "Lamp" на тркалата 1 и 5 ја стартуваат функцијата "Mosquito Swatter". Смачкајте рој од комарци за да добиете и до 50 пати повеќе од вашиот облог. Три "No-mosquito" симболи ја вклучуваат бонус фунцијата каде добивката на сите линии се дуплира. За да започнете со слободните вртења морате да изберете позиција на тркалото. Доколку бубучката запре на одбраната позиција се доделува вртење на "Bug Wheel" за шанса за добивка на награди или повеќе бесплатни вртења.

Plenty on Twenty


Имте многу што да добиете на 20 добитни линии во оваа среќна игра со овошје.

Plenty on Twenty е весела игра каде овошјата никогаш не се појавуваат сами, тие секогаш се појавуваат весели во групи нудејќи добри можности за среќна добивка.

Сите симболи се исплаќаат од лево кон десно, освен "Star" симболот кој се исплаќа во секоја позиција. "7" симболот ги заменува сите симболи освен "Star" симболот. "7" и овошје симболите се појавуваат групирани на индивидуални тркала, давајќи му на играчот шанса за идентични симболи на цел екран - најсреќна добивка.

Chicago


Забрана. Рација на банди, полициски престелки се дневни настани каде вие ќе бидете во центарот на акцијата. Сведоци на Елиот Нес и Недопирливите во потерата по Ал Капоне со што би сте обезбедиле ваше парче од тортата со оваа 20 линиска видео игра.

"Chicago" ги заменува сите симболи освен "Cadillac". Три или повеќе "Cadillac" вклучуваат 12 бесплатни вртења. Во секое од овие бесплатни вртења добитниот множител се одредува во "Bottle Shooting Bonus". Добитниот множител е 1, 2, 3, 5 или 10. Бесплатни вртења би можеле да се добијат повторно и истите се играат на тековниот влог.

Luxury Express


Luxury Express ве води на историско патување во минатото. Покажете го вашиот билет, релаксирајте се и уживајте во ова посебно патување со Luxury Express.

Добитните симболи во играта се исплаќаат од лево кон десно без оглед на нивните позиции со оглед на дека играта нема добитни линии. Симболот ги заменува сите симболи освен симболот . Доколку симболот се појави на тркалото 1, 3 или 5 вклучува 10 бесплатни игри. Во текот на бесплатните игри симболот е замена за сите симболи. Бесплатни игри може да се добијат во текот на оваа функција и тие се играат на тековниот влог.

Rich Witch


Оваа вештерка ќе ве направи богат.

Да, таа го знае рецептот за магичната напивка, но ќе ве стави на тест: најдете ги точните магични состојки и ќе бидете благословени со среќа.

"Witch" ги заменува сите симболи освен "Cauldron". Било 3, 4 или 5 "Cauldron"-ни ви даваат 13 бесплатни вртења. Во текот на оваа функција магичните состојки "Mandrake Root", "Toadstool" и "Nightshade" можат да се соберат за да се добие "Potion Bonus". По едно од секое е потребо за да се активираат 7 додадтни бесплатни игри. Секое од останатите состојки е зачувано за следните бесплатни игри. Сосојките се ограничени на 100 од секој вид на функцијата. Бесплатните игри се играат на тековниот облог.

Сите игри

10 L 20 L MIX Cobra
             
Lucky Lady's Charm (delux) Hot for Love Tiki Island The Money Game
Power Stars Plenty on Twenty Wild Roaring Forties King of Cards
Book of Ra (delux) Midnight El Toro Pharaon's Gold II
Joker Fruits Sesame's Treasures Lions Lucky Lady Charm
Just Fruits Sissi - Empress of Austria Buffalo Thunder Book of Ra
Fairy Queen Wings of Fire Costa del Cash Sizzling Hot
Cindereela Happy Serengeti Bee Wild Dolphin's Pearl
Jewels 4 all (delux) Buccanner's Chest Sizzling Hot (delux)
Power Diamonds Jolly Pays Threee! (delux)
Treasure Jewels (delux) Secret Elixir Sizzling Gems
Diamond Trio (delux) Rockin' Rome Chip Runner (delux)
Royal Treasures (delux) Shogun Xtra Hot
Secret of Egypt Chicago Always Hot
Pharaoh's Gold II (delux) The Magic Flute Ultra Hot (delux)
Dolphins Pearl (delux) The Argonauts Reel Riders
Columbus (delux) Enchanted Jewel American Colors
Cape Gold Winners Cup Era of Dragons
Lord of the Ocean Rich Witch Luxury Express
Mariella Totally Wild Waikiki Beach
Four Queens Wild West Cash American Wilds
Forgotten Fourtunes Indian Spirit Fruits on Fire (delux)
Amazon Treasures Dollar Dogs
Indian Power Wild Guy
Diana's Realm The Reel Novoman
Gryphon's Gold (delux) Time Travel
Queen of Hearts (delux) Cities of Gold
Golden Prophecies Golden Planet
Riches of India (delux) Mosquitozzz
New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx