fullscreenbg

ЕГТ

Слот 

Топ 5 игри

Extra Stars Plus

Зголемете си ја среќата на симболот "Star" за да добиете бесплатни бонус вртења за непрекината забавна игра.

Wild
"Star" симболот е "wild" и се појавува на 2-рото, 3-тото и 4-тото тркало. Ги заменува сите симболи на тркалото каде се појавува. "Star" симболот го држи трклалото и активира бесплатно вртење на останатите тркала.

 

20 Super Hot Plus

Не се плашете! Дојдете поблиску! Овошјата се жешки но тие нема да ве изгорат! Ќе ги задоволи вашите потреби за супер забава и супер награди. Оваа нова возбудлива игра со 20 добитни линии преставува футуристичка визија на игрите уште од зората на Лас Вегас.

Wild
Симболот "7" е "Wild" и се појавува на сите тркала. Ги заменува сите симболи на позицијата каде се појавува освен симболот "Star".

Scatter
"Star" симболот е "Scatter" и се појавува на сите тркала.

 

Burning Hot Plus

Burning Hot Plus преставува уште една игра од стилот на класични игри со овошје. Оваа возбудлива игра со 5 тркала и 5 фиксни добитни линии ќе ги задоволи вашите потреби за голема забава и големи награди.

Wild 
"Cover"симболот е "Wild" и се појавува на 2-рото, 3-тото и 4-тото тркало. Ги заменува сите симболи на истото тркало каде се појавува.

 

Fast Money

Заработете брзо и играјте брзо со Fast Money. Добијте милиони со функцијата бесплатни вртења и дуплирајте ја добивката со замената "Big House". Живејте висок живот. Ова е VIP момент во Fast Money. 

Wild 
"Big House" е "Wild" и се појавува на сите тркала. Ги заменува сите симболи на позицијата каде се појавува освен "Scatter" симболите. Дуплира кога се врши замена. 

Free Spins Feature
3 или повеќе "Scatter" симболи ја активираат функцијата и ви нудат 15 бесплатни вртења со множител х3. Бесплатните вртења се играат на последниот влог при активирањето и добитните линии. Во случај на повторно активирање на 15 бесплатни игри во текот на самата функција, бесплатните игри се додаваат на тековниот број на бесплатни игри. За време на бесплатните вртења, се користи алтернативен сет од тркала.

 

Fruits Kingdom

Кралството на овошјето пристигна во оваа класична игра. Завртете го тркалото и влезете во кралството на овошје каде што кралска забава ве чека.

Wild
"Crown" е "wild" и се појавува на сите тркала. Ги заменува сите симболи на позицијата каде се појавува освен симболот "Scatter". Дуплира кога заменува.

Free Spins Feature
3 или повеќе "Star" симболи вклучуваат 15 бесплатни вртења со множител х3. Бесплатните вртења се играат на последниот влог при активирањето и добитните линии. Во случај на повторно активирање на 15 бесплатни игри во текот на самата функција, бесплатните игри се додаваат на тековниот број на бесплатни игри. За време на бесплатните вртења, се користи алтернативен сет од тркала.

Сите игри

Vega Vision+ Multi-3 Vega Vision+ Multi-4 Vega Vision+ Multi-5 Vega Vision+ Multi-6
       
20 Super Hot Plus 20 Super Hot Plus 20 Super Hot Plus 20 Super Hot Plus
5 Dazzling Hot Plus 5 Dazzling Hot Plus 5 Dazzling Hot Plus 5 Dazzling Hot Plus
Extra Stars Plus Extra Stars Plus Extra Stars Plus 2 Dragons
Burning Hot Plus Burning Hot Plus Burning Hot Plus Oil Company II Plus
Lucky Cats Plus Lucky Cats Plus Lucky Cats Plus Ocean Rush II
Rice of Ra II Rice of Ra II Rice of Ra II Aloha Party
Versailles Gold Plus Versailles Gold Plus Versailles Gold Plus Cats Royal
Extremly Hot Plus Fujiyama Extremly Hot Plus Fujiyama
Great Adventure Great Adventure Olympus Glory Plus Olympus Glory Plus
Mayan Spirit Mayan Spirit Fast Money Mayan Spirit
Lucky Buzz Fruits Kingdom Fruits Kingdom Fruits Kingdom
Lucky Hot Plus Book of Magic Plus Lucky Hot Plus Dragon Reels
Blue Heart The Great Egypt The Great Egypt Blue Heart
Crazy Bugs II Ultimate Hot Plus Ultimate Hot Plus Rich World
50 Horses Aztec Glory Aztec Glory 50 Horses

 

New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx