fullscreenbg

Аматик

Слот 

Топ 5 игри

Hot Star


Соберете ги ѕвездите со Hot Star, слот игра со 5 или 10 добитни линии. Симболот ѕвезда ги заменува сите симболи. Доколку добиете ѕвезда на едно од 5-те тркала сите симболи околу ѕвездата "полудуваат". Ова ви нуди широк спектар на добивки.

 

Magic Scatter


Добијте до 20 бесплатни вртења со 3, 4 или 5 "Scatter" симболи. Во текот на бонусот, "Top Tat" на 3-тото тркало го дуплира бонусот на добивки. "Magic Wand" ги заменува сите симболи освен "Scatter" и "Top Tat". Дополнителни бонус игри можат да се добијат во тековниот бонус.

 

Wild Stars


Фатете ги ѕвездите од небого со Wild Stars. Оваа игра ви нуди 5 или 10 добитни линии. Симболот ѕвезда ги заменува сите симболи на сите позиции на тркалата. Секој пат кога 3 ѕвезда симболи ќе се појават на екранот трклата запираат за едно бесплатно вртење на останатите тркала. 3 симболи ѕвезда на било кое тркало во тек на бесплатното вртење нема да иницира ново повторно вртење.

 

Casanova

Искусете ги авантурите на Giacomo Casanova, најголемиот љубовник на сите времиња.


Оваа слот игра со 5 тркала Ви нуди 5, 10 или 20 добитни линии. 3 или повеќе Casanova симболи активираат 10 бонус симболи. За време на бонус Casanova ги заменува сите симболи освен scatter. Во текот на бонус играта можно е да се добијат додатни бонус вртења.

 

Dragons Pearl


Оваа нова слот игра нуди 50 добитни линии за обложување и го олеснува начинот за дупла добивка.

Три погодени бисери можат да Ви донесат 5 бонус вртења, или пак змејот "полудува" и додава до 4 симболи, кои ги заменуваат сите останати симболи освен оние добиени од бонус вртењата. Станува повозбудливо кога се појавува есен бисер за време на бонус играта и ги продолжува бонус вртењата.

 

Сите игри

MULTIGAME MULTILINER
   
Joker Card Wild Stars Hot Scatter Hot Seven Hot Spins
Fruit Poker Hot Stop Wild 7 Hot Fruits Golden Idol
Multi Win Blue Dolphin Double Fruit Crazy Bee Funny Bee
Hot 27 Magic Scatter Hot Diamonds Lightning Hot Magic Idol
Hot Scatter Cool Diamonds II Hot Neon Book of Fortune Swap Cherries
Princess Palace Wild Diamonds Hot Star Lovely Lady Train Robbery
Wild 7 Baron Munchausen Ice Voyage Frog Princess Admiral Nelson
Multi Win Triple Royal Unicorn Diamond Cats Dragon's Kingdom Lucky Bells
Cool Diamonds II Casanova Hot Twenty Merry Fruits Lucky Zodiac
Wild Stars Allways Fruits Eye of Ra Cast a Spell Tweety Birds
  Prince & Cinderella Moneytoo Lady Joker Fortuna's Fruits
  Diamond Monkey Magic Owl Wild Shark Dragon's Pearl
  Lucky Coin Dynamite 7 Roman Legion Mermaid's Gold
  Fruit Kaboom Fantastico Bells on Fire Arising Phoenix
  Wolf Moon Billyonaire Beautifly Wild Respin

 

New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx