fullscreenbg

Архива

 

Нов клуб во Битола! Сенатор Клуб – Молика!

Повелете во новоотворениот клуб во Битола каде може да се забавувате со Amatic и EGT слот апарати и електронски рулет. Повелете!
Објавено на
Објавено во новости
0 коментари

Нов Сенатор Клуб во Охрид

Повелете во новоотворениот Сенатор клуб во Охрид! Клубот располага со електронски рулет и слот апарати од брендовите на EGT, Amatic и Novomatic! Посетете не и освојте големи награди и бројни џекпоти! Senator – HIT THE JACKPOT!
Објавено на
Објавено во Uncategorized
0 коментари

Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ

Повелете во нашите клубови БАЗЕН и НОЕЛ во Гевгелија и играјте за новиот Volkswagen Tiguan! Наградната игра трае заклучно со 14.02.2018 година. Им посакуваме среќа на сите учесници! Senator – Hit the Jackpot
Објавено на
Објавено во новости
0 коментари

Голема наградна игра – „ТИГУАН ЏЕКПОТ“

Почитувани, Од денеска(22.05.2017) официјално започнува наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ која е организирана од АСТРА ЕЛЕКТРОНИК КОМПАНИ – Клуб БАЗЕН и Клуб НОЕЛ(„СЕНАТОР“), Гевгелија. Наградната игра трае заклучно со 14.02.2018 година и има една главна стокова награда VOLKSWAGEN TIGUAN. Наградната игра се спроведува на територија на Република Македонија во следните автомат клубови во сопственост на АСТРА […]

TIGUAN JACKPOT

Почитувани, Наскоро започнува наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ. Наградната игра ќе се оддржи во Гевгелија во клубовите НОЕЛ и БАЗЕН. Повеќе информации наскоро.
Објавено на
Објавено во новости
0 коментари
New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx