fullscreenbg

Контакт

испратете го вашето прашање 

Ви благодариме за интересот да го котактирате Казино Сенатор Македонија.

За да го направите тоа Ве молиме пополнете ја формата од вашата десна страна и очекувајте наш одговор. Ве уверуваме дека нашиот тим ќе ви одоговори во најкраток можен рок.

Следете не

Контакт Форма

  Вашето име (задолжително)

  Вашата е-маил адреса (задолжително)

  Наслов

  Вашата порака

  Дали си човек?
  captcha

  New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
  Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
  Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
  TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
  Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
  Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
  Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
  Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
  Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
  Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx