fullscreenbg

Базен

Гевгелија 

Сенатор клубот Базен во Гевгелија е познат и како Казино Мотел Сенатор. Лоцаран е од десната страна на реката Вардар на 2 километри од центарот на Гевгелија. Овој Сенатор клуб е поразличен од останатите клубови и освен казино може да ви понуди пријатни соби за сместување.

Казиното Ви нуди можност за забава благодарение на 80 слот апарати со повеќе од 150 различни игри и 3 електронски рулети. Сите слот апарати се поврзани на главниот Џекпот кој моментално Ви нуди шанса за добивка на еден од четирите понудени џекпот добивки.

Мотелот во склоп на казиното Ви нуди 25 соби. Сите соби се опремени со кабловска телевизија со LCD телевизори, работна маса, клима уред, мини бар, купатило со туш кабина и бесплатен безжичен интернет.

 

MULTIGAME MULTILINER
   
Joker Card Wild Stars Hot Scatter Hot Seven Hot Spins
Fruit Poker Hot Stop Wild 7 Hot Fruits Golden Idol
Multi Win Blue Dolphin Double Fruit Crazy Bee Funny Bee
Hot 27 Magic Scatter Hot Diamonds Lightning Hot Magic Idol
Hot Scatter Cool Diamonds II Hot Neon Book of Fortune Swap Cherries
Princess Palace Wild Diamonds Hot Star Lovely Lady Train Robbery
Wild 7 Baron Munchausen Ice Voyage Frog Princess Admiral Nelson
Multi Win Triple Royal Unicorn Diamond Cats Dragon's Kingdom Lucky Bells
Cool Diamonds II Casanova Hot Twenty Merry Fruits Lucky Zodiac
Wild Stars Allways Fruits Eye of Ra Cast a Spell Tweety Birds
  Prince & Cinderella Moneytoo Lady Joker Fortuna's Fruits
  Diamond Monkey Magic Owl Wild Shark Dragon's Pearl
  Lucky Coin Dynamite 7 Roman Legion Mermaid's Gold
  Fruit Kaboom Fantastico Bells on Fire Arising Phoenix
  Wolf Moon Billyonaire Beautifly Wild Respin

 

Адреса:
Вардарски Рид бб
1480 Гевгелија

New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx