fullscreenbg
Тигуан Џекпот

Тигуан Џекпот

Голема наградна игра - "Тигуан Џекпот" е во тек. Посетете еден од нашите Сенатор клубови Базен и Ноел во Гевгелија и добијте еден од џекпотите за да бидете и Вие дел од оваа голема наградна игра - "Тигуан Џекпот".


повеќе
Струма

Струма

Нов современ Сенатор клуб отворен во Струмица. Голме избор на слот игри на 50 слот апарати и два рулети. Повелете пробајте ја вашата среќа во Сенатор клубот Струма.


повеќе
Сместување во Сенатор клубот Базен

Сместување во Сенатор клубот Базен

Посетете го Казино мотел Сенатор во Гевгелија и искористете ја шансата да бидете први кои ќе уживаат во нашите 13 комплетно нови соби за сместување.


повеќе
БУБА ЏЕКПОТ

БУБА ЏЕКПОТ

Искрени Честитки


Наградната игра БУБА ЏЕКПОТ заврши а среќниот добитник е Г-дин. Али Мефат од Скопје.


дознај повеќе

Сенатор и Вардар заедно до успеси во 2015


Со огромна радост и задоволство Сенатор ќе навива за Вардар во 2015 година.


дознај повеќе

Двоен MINIPOT


Освој двоен MINIPOT за добро утро, добар ден или добра ноќ.


дознај повеќе
15 нови Multi Liner игри

15 нови Multi Liner игри

Секогаш тука за да ги оствариме вашите барања. 15 нови Multi Liner игри во сите Senator локации низ Македонија.


повеќе
Базен

Базен

Сенатор клубот Базен познат како Казино Мотел Сенатор нуди многу повеќе од останатите клубови. Топла храна, салати, пица, гиро, овошје, десерти, алкохолни и безалкохолни пијалоци. Играјте и добијте го сето тоа бесплатно.


повеќе
ТИГУАН ЏЕКПОТ официјален постер

ТИГУАН ЏЕКПОТ официјален постер

Повелете во нашите клубови БАЗЕН и НОЕЛ во Гевгелија и играјте за новиот Volkswagen Tiguan! Наградната игра трае заклучно со 14.02.2018 година.


Повеќе

Ти играш, Ти добиваш

Дали некогаш сте се запрашале каде е најголемата забава и шанса за добивка на голема парична награда во Македонија. Со 100% сигурност можеме да ве увериме дека Казино Сенатор Македонија е вистинското место.

Казино Сенатор Македонија е најголемата мрежа на електронски казина во Македонија со 47 клубови во 16 различни градови. Со повеќе од 750 слот апарати и 45 рулети нуди можност за сите. За поголемо ужување во играта нудиме бесплатен пијакол во текот на самата игра.

 
 
Најиграна игра

Најиграна игра

Wild Shark ви нуди дури 50 добитни линии.

повеќе

Нова игра

Нова игра

3,4 или 5 ѕвезда симболи на било која позиција ви носат 15 бонус игри и сите бонус добивки се множени со 3. 

повеќе

Популарен клуб

Популарен клуб

Бесплатна храна и пијалоци во Казино Мотел Сенатор Гевгелија.

повеќе

Нов клуб

Нов клуб

Сенатор клубот Мида во Скопје е нашиот новоотворен клуб.

повеќе

24 August

Нов клуб во Битола! Сенатор Клуб – Молика!

Повелете во новоотворениот клуб во Битола каде може да се…

повеќе
09 August

Нов Сенатор Клуб во Охрид

Повелете во новоотворениот Сенатор клуб во Охрид! Клубот располага со…

повеќе
31 May

Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ

Повелете во нашите клубови БАЗЕН и НОЕЛ во Гевгелија и…

повеќе
22 May

Голема наградна игра – „ТИГУАН ЏЕКПОТ“

Почитувани, Од денеска(22.05.2017) официјално започнува наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ која…

повеќе
19 May

TIGUAN JACKPOT

Почитувани, Наскоро започнува наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ. Наградната игра ќе…

повеќе
17 June

Нови соби во Сенатор клубот Базен

Сенатор клубот Базен во Гевгелија познат како Казино Мотел Сенатор…

повеќе
New Senator club in Ohrid! Senator - Club Disco! #hit#the#jackpot
Try your luck in one of our clubs across Macedonia! #casino #roulette #jackpot #senator https://t.co/xoqFyusgBd
Почитувани, Наградната игра ТИГУАН ЏЕКПОТ започнува утре(22.05.2017). Повеќе информации во текот на утрешниот ден! #CasinoSenatorMKD
TIGUAN JACKPOT coming soon. ----------------- Наградна игра ТИГУАН ЏЕКПОТ наскоро. ----------------- Nagradna igra… https://t.co/tFHoceFsdO
Senator - Hit the JACKPOT! #CasinoSenatorMKD https://t.co/JQ1NfAjICp
Casino Senator now on Instagram! - https://t.co/coiJ6gJrrN Следете нѐ! Follow us!
Почитувани, спремаме изненадување за Вас. Наскоро повеќе информации.
Повелете во новоотворениот Сенатор клуб Струма во Струмица и пробајте ја вашата среќа на 50 слот апарати и 2 рулети. https://t.co/xSJEtsJ6LU
Повеле посетете го Сенатор клубот Базен во Гевгелија. 30 нови VLT слот машини со 28 игри достапни за игра и забава. https://t.co/PeG6bHMixV
Комплетно нов изглед на Сенатор клубот Базен во Гевгелија. https://t.co/crByE3gilx